Бутовите високи каубојски чизми за жени широки чевли за женски чевли квадратни пети појас, заден патент, бури потпетици женски чизми гроздобер чизми средни чизми ч
  • Неодамнешно

Бутовите високи каубојски чизми за жени широки чевли за женски чевли квадратни пети појас, заден патент, бури потпетици

DEN 932.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% вештачка кожа Висок квалитет на материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го подобрува држењето на телото.Сигубилно за одење на отворено, забава, слободно време, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и стилска боја и стилски. Обични чевли, чевли на плажа, венчални чевли, забавни чевли, нелизгање, лесна, да се симнат лесни за дишење! Thigh High Cowboy Boots for Women Wide Calf Womens Shoes Square Toe Belt Buckle Back Zipper Chunky Heel Womens Boots Vintage Boots Mid Boots Denim Boots Gender : Women,Girl Upper Material : Artificial leather Sole Material : Rubber Scenes : Indoor&Outdoor,Fashion,Leisure Style : Princess, Стил на лежерна пети : Плоштад пети пета Висок стил : Рамен затворен вид : патент чевли пета висока : 3,5 см/1.38 "платформа за платформа : 1cm/0,39" Должина на цевката : 37см/14,57 "Обем Womenените чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.