Nike Men's Air Max Terrascape плус чевли
  • Неодамнешно

Nike Men's Air Max Terrascape плус чевли

DEN 2216.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гума ѓон Материјал (и) : - Вид на обучувачи : ниско. Тип на затворање : чипка. REF : DC6078-002_41. Време на испорака : 48 часа до 72 часа. Материјал (и) : - Вид на обучувачи : ниско. Тип на затворање : чипка. REF : DC6078-002_41. Време на испорака : 48 часа до 72 часа. Модел : DC6078-002; Боја : црна/сива/вар зелена; Материјал : синтетички/ткаенини; Побарајте го вашиот бунтовен дух со Nike Air Max Terrascape Plus, оригиналниот Rebel Model го ревидираше за иднината. Овој иновативен модел на воздух со оптимална стабилност и неверојатно амортизирање се врати во футуристичка верзија со најмалку 20% рециклирана содржина по тежина. Склопен изглед на гумената надворешна плоча од материјалот за мелење на Најк, изработен од рециклиран отпад (т. остатоци од материјал) од процесот на производство на чевли.