Руски KGB FSB Федерална служба за безбедност тактички морал воен везена лепенка
  • Неодамнешно

Руски KGB FSB Федерална служба за безбедност тактички морал воен везена лепенка

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 8 x 4,5 см Ова е везена леплива леплива, кука лента на грб. Вклучен пакет : 1 компјутери. Може да се користи на јакни, маици, палта, торби, капи, паричници и сл. Сите предмети купени од нас ќе добијат број за следење што може да се користи за проследување на пакетот преку Интернет. Добијте голема вредност за парите со нашата нова и висококвалитетна лепенка. Методот е лесен за примена го прави совршен за дамки, кршење и менување облека. Може да се користи на јакни, маици, палта, торби, капи, паричници и сл. Одличен додаток за игри на Airsoft или повторно реакција.