Wix филтри - 24302 кабински воздушен панел, пакет од 1
  • Неодамнешно

Wix филтри - 24302 кабински воздушен панел, пакет од 1

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на повеќекратни производи и модели (Продавач на контакт со вашето возило за информации за компатибилност со фитмент) Димензии на пакетот : 31,2 H x 6,4 L x 15 W (сантиметри). Тежина на пакет : 0,11 килограми. Земја на потекло : Кина. Одговара на повеќекратни производи и модели (Продавач на контакт со вашето возило за информации за компатибилност со фитмент). Димензии на пакетот : 31,2 H x 6,4 L x 15 W (сантиметри). Тежина на пакет : 0,11 килограми. Земја на потекло : Кина. Филтер за воздух во кабината.