ToyVian Action Бројки 4PCS ДОЛКИ ДОЛКИ ДОЛУМЕН ДОГОВОРСКИ ДОЛКИ ДОЛКИ МАННЕКИН ДИСКЛУЧНО ПОДНЕСУВАЕ ЗА ПОДДРШКА МАНДЕКИН МОДЕЛСКИ ДОГОВОР ЗА ДОЛКИ ДОК
  • Неодамнешно

ToyVian Action Бројки 4PCS ДОЛКИ ДОЛКИ ДОЛУМЕН ДОГОВОРСКИ ДОЛКИ ДОЛКИ МАННЕКИН ДИСКЛУЧНО ПОДНЕСУВАЕ ЗА ПОДДРШКА МАНДЕКИН

DEN 1508.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична поддршка за прикажување на кукли за продавници и приказ на кукли, тоа ќе ја направи вашата соба поубава Преносен и лесен, лесен за поддршка на дисплеј за кукли насекаде. Чувајте ја вашата соба многу чиста и зачувајте ја поддршката за приказ на вселенската кукла за вас. Можете исто така да користите поддршка за дисплеј за кукли за да поставите некои модели на играчки. Ова е поддршка за приказ на кукли за кукли, направен материјал за долго време со употреба. штанд за поддршка. штанд за поддршка. Опис Направен од пластичен материјал, издржлив и, удобни, практични карактеристики- бојата е бела.- Материјалот е ПВЦ.- Големината е пакет од 35 см, вклучувајќи 4 парчиња решетки за кукли.