3drose исландски коњ во текот на зимата со типичен зимски палто, Исланд. - чаши
  • Неодамнешно

3drose исландски коњ во текот на зимата со типичен зимски палто, Исланд. - чаши

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бела керамика 11oz кригла со жолт ентериер и рачка Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Микробранова безбедна, миење на рацете за зачувување на сликата. Не содржи олово. Бела керамика 11oz кригла со жолт ентериер и рачка. Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Микробранова безбедна, миење на рацете за зачувување на сликата. Не содржи олово. Исландски коњ во текот на зимата со типичен зимски палто, Исланд. Криглата е достапна и во 11 мл и 15 мл. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Оваа керамичка кригла е бесплатна, микробранова безбедна. Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете.