Gowe Lustres de Cristal Larmadario 10 Arms Luxury Crystal Chandal Pharmiers Modern лустер светлина Lamparadario lustres de Cristal Боја на телото: без покритие чиста
  • Неодамнешно

Gowe Lustres de Cristal Larmadario 10 Arms Luxury Crystal Chandal Pharmiers Modern лустер светлина Lamparadario

DEN 1040.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms Луксузни кристални лустери Параметри : Големина за 10 рака : Дијаметар 85см (33,5 ") x Висок 65см (25,6") Теменски материјал : стаклен кристал К9 одделение А; Материјал за абажур : крпа; Типови на извори : LED светилки за заштеда на енергија; Технологија : позлата; Број на извори на светлина : 10; Озрачена област : 15-30 квадратни метри; Со лесни тела се : без светлина; Соодветна моќност на изворот на светлина : 31-40 W Напон : 110 V - 220 V (може да се користи за 110 V, 127 V - 220 V, 240 V); Применлив простор : дневна соба трпезарија за декорација на спална соба; Стил : Европски; Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms Luxury Application : хотел, дневна соба, спална соба, вила; Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms луксуз како подолу : . Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms Луксузни кристални лустери Параметри : Големина за 10 рака : Дијаметар 85см (33,5 ") x Висок 65см (25,6") Теменски материјал : стаклен кристал К9 одделение А; Материјал за абажур : крпа; Типови на извори : LED светилки за заштеда на енергија; Технологија : позлата; Број на извори на светлина : 10; Озрачена област : 15-30 квадратни метри; Со лесни тела се : без светлина; Соодветна моќност на изворот на светлина : 31-40 W. Напон : 110 V - 220 V (може да се користи за 110 V, 127 V - 220 V, 240 V); Применлив простор : дневна соба трпезарија за декорација на спална соба; Стил : Европски; Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms Luxury Application : хотел, дневна соба, спална соба, вила; Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms луксуз како подолу : . Lustres de Cristal Lampadario 10 Arms Луксузни кристални лустери Параметри : Големина за 10 рака : Дијаметар 85см (33,5 ") x Висок 65см (25,6") Теменски материјал : стаклен кристал К9 одделение А; Материјал за абажур : крпа; Типови на извори : LED светилки за заштеда на енергија; Технологија : позлата; Број на извори на светлина : 10; Озрачена област : 15-30 квадратни метри; Со лесни тела се : без светлина; Соодветна моќност на изворот на светлина : 31-40 W.