Швајцарски кошули за голф за мажи за влага со кратки ракави класични фит перформанси тениски кошули тениски кошули
  • Неодамнешно

Швајцарски кошули за голф за мажи за влага со кратки ракави класични фит перформанси тениски кошули тениски кошули

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : Машки голф полови кошули се изработени од катјонски материјал за летни удобни перформанси. Ткаенината е елегантна и бојата е извонредна. Моден стил : Дизајните за везови со плоча со 3 копчиња, половите кошули со јака не се само практични, туку и стилски. Различни шарени јаки ќе ве натераат да се истакнете на теренот за голф. Разновидност : Не само што е достапен во широк спектар на бои, туку се чувствува лесен и ладење, нудејќи пристојна количина на истегнување. Повод : Полос работат најдобро кога се спарени со поубави фармерки, чиноси или какис.Грет за тенис, работа, тактичка, трчање, обична, пешачење и патување. Забелешка : Измијте со слични бои, машина за миење ладно и не бели. Избор на вистинска големина според нашата табела со големина.