Остава гранка црно -бело врежано мастило уметност за возрасни, плетени капачиња, обичен унисекс, капаче за череп капа за жени мажи за жени
  • Неодамнешно

Остава гранка црно -бело врежано мастило уметност за возрасни, плетени капачиња, обичен унисекс, капаче за

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Само миење на рацете. Материјал : 100% полиестер, печатена предна површина. Големина : Обем на капа ≈22 инчи, висина на капачето = 10,6 инчи. Прилики : Дизајнот што привлекува очи ве тера да се истакнете од толпата. Лесни капини со гравчиња, слаби, едноставни, но безвременски. Одлично за опаѓање на косата или спиење за да ја прикрие косата или да ја заштити главата. Погодно за активности во затворен или отворен простор, прошетка, купување, престојување дома лесно, патување, пешачење, кампување, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, итн. Чувајте ја главата топла и покријте ги ушите за да можете да останете удобни под капа. Лесна грижа : глава со целосна покривка, анти-лизгање и анти-брчки, миење на рацете во ладна вода, без намалување, без избледување, без пилиња. Елегантните капи од грав може да бидат идеални подароци за испраќање до вашето семејство или пријатели. Одличен избор за подароци или свој облекување : Најпопуларните модни плетени капи, тренд на сите натпревари. Добро се совпаѓаат со вашата гардероба. Исклучителниот изглед совршено ќе ја истакне вашата модна смисла. Стилски и популарен, ќе ве изненади со својот бесконечен шарм. Покрај тоа, тоа е прекрасна слатка подарок за вашите семејства, пријатели и секој што го сакате. Материјал : Полиестер (многу мек материјал со висок квалитет на ткаенина) удобен и дише, комбинира многу истегнување со привлечно, удобно вклопување. Една големина : се вклопува во обемот на главата 20-24. Slouch, едноставна, но безвременска, мека и лесна. Феации : Преклопување, лесна капаче од гравче, додадено флексибилно. Исклучено за лето, пролет, зима, есен. Лесен натпревар за обичен облекување.