Женски лесен кардиган џемпер случајно копче со долг ракав надолу отворено предна плетена облека за надворешна облека против блузи на вратот на вратите на вратот
  • Неодамнешно

Женски лесен кардиган џемпер случајно копче со долг ракав надолу отворено предна плетена облека за надворешна

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

65% акрилик, 35% полиестер Увезени и 7-16 дена испорака. Белешка за големина - Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Евтино дозвола за топла продажба на денешните зделки Затворање. Машина / рака миење во ладна вода, висат или линија за да се исушат. Материјал : 65% акрилик, 35% полиестер. Премиум мека плетена ткаенина, истегнување, дишење, лабава вклопување и останете пријатно. Кардиганот за трикотажа е едноставен, но шик, класичен стил никогаш не е застарен, ткаенината е пријатна и пријателска со кожата, убаво и строго, погодно за цела година. Карактеристики : Casual Cardigans Jampers, Drape убаво момче Ситл, долг ракав, отворен преден, плетенка за кабел, цврста боја/карирана/шарена/боја блок, лабава фитинг, средна тежина, истегнување и пријатна, многу мека и пријатна. Лесно транзиција помеѓу сезоните со овој плетен кардиган!. Повод : Погоден за секојдневен живот, канцеларија, отворено, училиште, излегување, патување, датира, шопинг, работа, одмор, црква и други активности; Лесно е да се постават основните маички, врвовите на резервоарот, блузата и фармерките, хеланките, атлетските панталони или чизните чизми, патиките за лежиште и стилски изглед. Специјален подарок за мајка, ќерка, девојка или жена. Тоа е толку совршена надворешна облека!. Најдобар кардиган : Нашиот слабиот плетен кардиган е моден и облечен! Ова е совршено слојно парче за есен! Неговиот супер мек, пријатна, плетена материја е толку удобен и ласкав на сите типови на тело! Ова е совршен основен кардиган да се оди со сè! Loveе го обожавате пријатното, опуштено вклопување и тоа е одлично одење до парче за да ве задржи покриени оваа есен и зима!. Услуга : Го слушаме вашиот глас и прилагодете го секој последен детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да се потрудиме да ве сервисираме. Додај во количка сега!. Здраво, драг пријател, добредојде во продавницата LMSXCT за нас - LMSXCT е меѓународен бренд кој се фокусира на женски фустан, врвови, палто, јакна, дуксери, џемпери, џемпери, кошули, долна облека, кардиганс, бебешка облека, облека за спиење, долна облека, сет на PJ, итн .