QTQGOITEM садови за трпезариски држач за држачи за одмор
  • Неодамнешно

QTQGOITEM садови за трпезариски држач за држачи за одмор

DEN 411.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : бела; Име на производот : држач за стапчиња за јадење Материјал : пластика. Нето тежина : 42g. Содржина на пакет : држач за стапчиња за стапчиња од 1 x. Вкупна големина : 11,5 x 7 x 2cm/4,5 "x 2,7" x 0,8 "(l*w*t). Боја : бела; Име на производ : држач за стапчиња за јадење. Материјал : пластика. Нето тежина : 42g. Содржина на пакет : 1 x стапчиња за јадење Сопственик. Вкупна големина : 11,5 x 7 x 2cm/4,5 "x 2,7" x 0,8 "(l*w*t). Маки за маса, држач за држачи за одмор на држачи за одмор, белиот одмор на стапчиња за јадење.