Prinенски печатење на Camo Camo Camo отсечете го активниот спортски резервоар што работи на врвот на врвот
  • Неодамнешно

Prinенски печатење на Camo Camo Camo отсечете го активниот спортски резервоар што работи на врвот на врвот

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Ткаенината има одредено истегнување. Функција : Без ракави, тркалезен врат, исечен, камо печатење, спортски резервоар. Совршено за јога, вежбање, фитнес, салата, спорт, трчање, искачување, пешачење, одење, велосипедист и секаков вид тренинг. Нега на облека : миење на рацете, миење на машината и виси суво, не користете белило. Ве молиме, изберете ја вашата големина според упатството за големина на третата слика пред да нарачате. Табела со големина : (Мерење на производот) Мало : рамо : 9.4 ", должина : 25.9 "Среден : рамо : 9.8", должина : 25.4" Големо : рамо : 10.4 ", должина : 26.0" , Биста : 37,8 "x-large : рамо : 11.0", должина : 26,6 ", биста : 40.