Uxcell напред насока 26 пинови FFC FPC лента рамен кабел, 300 mm x 0,5 mm, 5 парчиња
  • Неодамнешно

Uxcell напред насока 26 пинови FFC FPC лента рамен кабел, 300 mm x 0,5 mm, 5 парчиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : термопар; Тип : тип k; Опсег на мерење на температурата : 0 до 400 ° C Должина на врвот на сензорот : 200мм / 7,9 "; дијаметар на врв на сензорот : 5мм / 0,197"; Дијаметар на завртка : 8мм / 0,315 ". Надворешно заштитување : Плетен од не'рѓосувачки челик; должина на олово : 1,7м / 5,5ft; целокупна должина : 2m / 6,5ft. Терминална внатрешна ширина : 4мм; боја : како што е прикажана слика. Содржина : 1 x Термопар. на температура од -50 до 500 Целзиусови степени.