Шепоти зборови на мудрост маички со врвови за змејови за жени кои се обични со долги ракави, џемпери на џемпери, пукани блузи
  • Неодамнешно

Шепоти зборови на мудрост маички со врвови за змејови за жени кои се обични со долги ракави, џемпери на џемпери, пукани

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% полиестер, 5% спандекс Работи мали, препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре. Проверете ја табелата со големина пред купувањето. Одличен подарок за женски дами сопруга девојка мајка ќерка, пријатели за роденден на Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Премиер ден, Божиќ Велигденска Нова Година на денот на Патрик Денот на мајката на Денот на таткото на 4 -ти јули на јогата. Класичен стил и шема никогаш не застарени. Миење на рацете или машинско миење со ниска температура. Не може да се избели. Машинско миење ладно / висат суво / само миење на рацете / миење на рацете препорачано / миење на рака подобро. Не се намалуваат и се деформираат значително во миењето. Не избледени или малку избледени во миењето. Нема да пролее крзно. Womenенски женски женски врвен кошула блуза палто јакна кардиган ouvercoat надворешни фармерки кратки панталони за подигање чевли резервоарот туничен маица маица каросерија елек ками памучни палта надолу по јакна. 【Материјал】- Мешајте висококвалитетни плисери, материјали за спандекс и техники за дизајн за да ги покажете убавите и самоуверени. 【Белешка】 Големината работи мала, проверете ја табелата со големина пред да купите и предложете изберете 1-2 големина нагоре. 【Дизајн】- Покажете свој стил, уникатна убавина и самодоверба. Печатен моден графички, долг ракав, класичен екипаж О-вратот на вратот. лесна тенка густа топла каузална тенок слабиот двојно сет сет-женски пуловер цврсти леопард ленти влечење на половината со високи тренерки за ланче, џогер, разурнати фустани. 【Повод】- Совршено за секоја пригода. Одлично за пролетното лето есен и зима, сите сезони. Неговата убава ткаенина е одлична за секојдневниот живот, мрзливи удобни денови. Со пријателите датираат од одмор исто така одлични подароци за семејства и пријатели. 【Натпревар】- Совпаѓајте добро со кој било стил. Совршено е да се спарите со врвовите на дневниот изглед, маицата поло, големи и високи мускули резервоарот, карирани фланели кошули со долги ракави деловни фустани костуми за фустани, блејзери спортски палта канцеларија, поставено каузално пулош, памук памук палто фармерки бути легирање чевли врвни блузи високи потпетици кратки патики со кратки патики бањи Вклучен тркалезен врат за вратот копче со качулка надолу по патент јакна хипи цветна карго работа sequin jacke luctring jogger set. 【Услуга】- Може да добиете 1 компјутер жени есен на зимски долги ракави.