Капче за капаче на капакот на капакот на леќата на камерата Anggrek 5PCS за Leica L39 за Zenit M39 39mm завртки за монтирање на фотоапарати леќи
  • Неодамнешно

Капче за капаче на капакот на капакот на леќата на камерата Anggrek 5PCS за Leica L39 за Zenit M39 39mm

DEN 166.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштитете ги леќите - капакот на леќите ја штити камерата од прашина, гребнатини и влијанија Компатибилен : Корицата на леќите е погоден за леќи Leica L39, за леќи Zenit M39. Висока прецизност : Високата прецизна функција го прави совршено да одговара на вашите компатибилни леќи. Материјали со висок квалитет-капакот на леќите е изработена од цврста пластика, која е цврста и издржлива, можете да го користите долго време. Заштитете ги леќите - капакот на леќите ја штити камерата од прашина, гребнатини и влијанија. Компатибилен : Корицата на леќите е погоден за леќи Leica L39, за леќи Zenit M39. Висока прецизност : Високата прецизна функција го прави совршено да одговара на вашите компатибилни леќи. Материјали со висок квалитет-капакот на леќите е изработена од цврста пластика, која е цврста и издржлива, можете да го користите долго време. Спецификација : Состојба : 100% бренд Newmaterial : Plastic Color : Како слики прикажани Телефон : приближно.28g Fit Met : За леќи на Leica L39, за Zenit M39 Lens Packest : 5 * капаче за леќи на камерата.