Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи црна Hubcap Snap-on Fit Hyundai
  • Неодамнешно

Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи црна Hubcap Snap-on Fit Hyundai

DEN 784.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Овие се универзални Hubcaps кои одговараат на секој бренд на возила. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.