1991 Packers Lindy Infente потпиша Card Pro Line Porter #160 Autographed Green Bay - NFL автограмирани фудбалски картички
  • Неодамнешно

1991 Packers Lindy Infente потпиша Card Pro Line Porter 160 Autographed Green Bay - NFL автограмирани фудбалски

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; NFL автограмирани фудбалски картички. 1991 Packers Lindy Infente потпиша картичка Pro Line Porter #160 Autographed Green Bay Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија. Меморијабилии на Грин Беј Пакерс.