Ноќно небо Детско ќебе со качулка, ryвезден дизајн на цртани филмови Скај со лунарна месечина и starsвезди облаци морски сцени, носено ќебе за софа бебе деца мажи жени,
  • Неодамнешно

Ноќно небо Детско ќебе со качулка, ryвезден дизајн на цртани филмови Скај со лунарна месечина и starsвезди

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фланел Затворање на појас. Само миење на рацете. Материјал : Направено од високо квалитетен фланел, што го прави ќебето топло, дише, хипосензитивно, меко, свиленкаста, лесно носење. Големина : Постојат три големини за избор од : 50 "" x40 ", 60" "x50", 80 "" x60 "" инч, погоден за возрасни, тинејџери и деца. Карактеристики : Не апсорбира никаква влага. Лесен и издржлив, може да се склопи. Дизајн на качулка, нема да се влече на земја. Погодно за сите сезони : Применливо за кревет, кауч, читање, учење, спиење, кампување, играње игри и гледање телевизија. Одлична термичка изолирана способност, ве одржува топло додека ви обезбедува мека и нежна. Перење : машина за миење на машини или раце, брзо сушење, лесно за грижа, трајно, не користете белило. Ултра-мекото микро руно ќебе Материјал : Материјал за анти-пилинг Фланел Големина : Должина, ширина50 "" x40 ", 60" "x50", 80 "" x60 "" инч погоден за : тинејџери за возрасни и деца од руно може да се посвојат На потребите на секој корисник. На пример, може да се постави под или на телото, во автомобилот, на креветот, да се користи за домашни миленици, а исто така е многу погодно да се излезе на отворено и е преносен за патувања. Покрај тоа, ќебето е лесно да се исчисти, можете директно да го фрлите во машината за перење.