Четка за триење на јапонски стил, назад без да побарате помош, долги рачки за возрасни деца со меко коса за капење на четка за триење
  • Неодамнешно

Четка за триење на јапонски стил, назад без да побарате помош, долги рачки за возрасни деца со меко коса за капење

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мултифункционална како двојна четка во една : четка за туширање на влакната и loofah 2-во-1 Користете која било страна што ви се допаѓа. Многу погодно да се подготват овие две одделни предмети за бања. Враќа чувствителна кожа, ја подобрува циркулацијата на крвта и здравјето на кожата. Влажна и сува употреба : ја стимулира циркулацијата на крвта; ги отстранува мртвите кожа и токсините, го подобрува квалитетот на кожата; го олеснува стресот и за мажите и за жените. Четка за долга рачка : Закривената долга рачка е удобна за држење и не лизгање. Проширената рачка ви овозможува лесно да исчистите области со тешко достапност како грбот и нозете. Категорија на производи : Четка за бања/четка за масажа : PPApplicable Object : General Color : White, Green, Pinkspecification : OPP пакување Пакување Тежина : 0,2 кг.