Кошула за Најк Jordanордан 1 Мид SE Newsprint Crimson Orewood
  • Неодамнешно

Кошула за Најк Jordanордан 1 Мид SE Newsprint Crimson Orewood

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Совршена кошула за да одговара на вашите патики! Нашите кошули за патики се направени по обичај за да ги комплиментираат вашите клоци. Добијте совршена облека за да одговара на вашите јордани! Целата наша облека е направена по нарачка и темелно проверена за најдобриот можен натпревар за патики. Најдоброто во играта за кошули со патики и патики со патики! Квалитетот е нашиот главен приоритет, нашите отпечатоци се направени да траат. Сè е проверено двапати пред да ги остави рацете за да бидете сигурни дека ќе го добиете најдобриот можен производ!. Испорака : Предметите обично се испраќаат во рок од 2-4 работни дена. Вклучени информации за следење! Ве молиме, проверете дали вашата адреса за испорака е 100% точна за време на исходот. Материјали и големина : 100% мек ринг -памук. Печатено на премија за квалитет на Bella + Planvas празни места. Кошули се вклопуваат во големината! Ако претпочитате повеќе од лабава вклопување, одете со големина. Ние даваме се од себе за да одговараме на нашите кошули што е можно повеќе. Боите може да се појават малку поинаку од боите што се гледаат на вашиот екран. 100% направени во САД. Совршена кошула за да одговара на вашите патики! Нашите кошули за патики се направени по обичај за да ги комплиментираат вашите клоци. Добијте совршена облека за да одговара на вашите јордани! Целата наша облека е направена по нарачка и темелно проверена за најдобриот можен натпревар за патики. Најдоброто во играта за кошули со патики и патики со патики! Квалитетот е нашиот главен приоритет, нашите отпечатоци се направени да траат. Сè е проверено двапати пред да ги остави рацете за да бидете сигурни дека ќе го добиете најдобриот можен производ!.