2023-2024 Wallидни календари-18 месеци Календар од јули 2023 до декември 2024 година, Календар 2023-2024 со густа хартија, 8,5 x 11, црна
  • Неодамнешно

2023-2024 Wallидни календари-18 месеци Календар од јули 2023 до декември 2024 година, Календар 2023-2024 со густа хартија,

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2023-2024 Календар - 18 месеци wallиден календар Работен од јули 2023 година - декември 2024 година, големината на овој календар на wallидот 2023-2024 е 8,5 "x 11", фокусирајте се на лесно и ефикасно планирање, закажување и следење за поправниот живот Месечен преглед - Wallиден календар 2023-2024 Месечна страница со дневни блокови. Календари за wallидови Секој блок е 1,35 ”1,5” и голем простор за пишување за дневно закажување. Месечен преглед за да ви помогнеме добро да ја организирате вашата работа и живот. Цврсто врзување на жицата-Месечниот календар 2023-2024 со силно врзување со близнаци и висечката јамка му помага на wallидниот календар 2023-2024 виси на wallидот лесно и цврсто. Премиум квалитет - Користејќи хартија со висока хартија со висока височина од 120 GSM за овој wallиден планер 2023-2024. Дебелата, мат хартија овозможува непречено пишување и спречува крварење со мастило, го прават тоа одговара на повеќето пенкала. Подобрување на животната ефикасност и управување - Календарскиот планер 2023-2024 може да ви помогне да станете поефикасни и можете да го контролирате сопствениот живот со помош на нашиот календар. Liveивејте свој живот и станете подобра верзија на себе со овој месечен календар на wallидот 2023-2024!. Пронајдете повеќе за овој елегантен календар на календарот 2023-2024 на овој календар 2023-2024 : 18 месеци Календар од јули 2023 година-декември 2024 година. Големината на страницата е 8,5 x 11,5 инчи. Силно врзување со близнаци и висечка јамка. Пишување блокови (1,35 "x 1,5") за закажување. Користењето хартија со голема количина на GSM со висока крварење спречува крварење со мастило. Потсетете се на сите важни празници со вашиот живот. Убавиот месечен календар 2023-2024 може да ви помогне да станете поефикасни и можете да го контролирате вашиот сопствен живот.