Jeonswod 12pcs/Поставете четки за шминка Постави алатки за шминка Фондација во прав за очила за очила за очила за усни за шминка за шминка поставена убавина со торба
  • Неодамнешно

Jeonswod 12pcs/Поставете четки за шминка Постави алатки за шминка Фондација во прав за очила за очила

DEN 1088.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупно 12 професионални четки за шминка, вклучувајќи четка за фондација, четка за очила, четка за веѓи, четка за усни, четка за прикривање и така натаму Влакната е направена од коса, со меко и удобно чувство на допир и може да обезбеди одлична способност да држи прав, пријатно за вашата кожа. Рачката изработена од пластика е мазна, убава и издржлива и удобна за употреба. Лесно и погодно за носење : Тендер и мека ролна торба е дизајнирана за држење на сите четки, помагајќи ви да имате фасцинантна шминка. Најдобар избор не само за професионалци, туку и за домашни корисници. Вкупно 12 професионални четки за шминка, вклучително и четка за фондација, четка за очила, четка за веѓи, четка за усни, четка за прикривање и така натаму.Биста е изработена од коса, со меко и удобно чувство на допир и може да обезбеди одлична можност за држење во прав, пријатно за вашата кожа. Рачката изработена од пластика е мазна, убава и издржлива и удобна за употреба. Лесно и погодно за носење : Тендер и мека ролна торба е дизајнирана за држење на сите четки, помагајќи ви да имате фасцинантна шминка. Најдобриот избор не само за професионалци не само за професионалци но исто така и домашни корисници. Спецификација : Материјал за четки : Пластизиран со : Сетови и Kits Size : Четка за шминка Sethandle Материјал : Plastic Package Вклучи : 1 Set* Шепка за шминка Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе дадеме и ќе дадеме Вие задоволителен одговор.виден, сјаен и мек. Совршено за секојдневна употреба, забави или ноќна ноќ.

Brush Material:
Plastic
Used With:
Sets & Kits
Size:
Makeup brush set
Handle Material:
Plastic
Package Include:
1set* makeup brush:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Vivid, shiny and soft. Perfect for everyday use, parties or night out.c :