Симпатична заморчиња свинче банка за облик на облак пари пари пари за момчиња за девојчиња подароци
  • Неодамнешно

Симпатична заморчиња свинче банка за облик на облак пари пари пари за момчиња за девојчиња подароци

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа свинче банка е изработена од ПВЦ материјал, кој е модерен и практичен, не е лесен за носење, силен и издржлив Уникатната форма и форма на облак додаваат здив на природен воздух во вашиот дом. Оваа свинче банка испушта монети одозгора и паѓа вертикално на дното за складирање. Кога ќе го извадите, треба само да ги одвртите завртките на задниот дел за да ги извадите. Многу е погодно за употреба. Големина на свинче банка : Должина : 14,3 см/5,6 инчи, ширина : 3 см/1,2 инчи, висина : 13,5 см/5,3 инчи, ве молиме внимателно измерете ја големината пред да поставите нарачка. Симпатичната банка за свинче може да се користи и како обични украси, многу погодни за дневни соби, простории, канцеларии, продавници, земјоделски куќи, куќи за одмор, хотели, итн., На родендени, Денот на благодарноста, Божиќ, празници, секој празник како подарок за момчиња , Девојки, одличен подарок за пријателите и семејството. Податоците за големината се мерат рачно под плочката, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен. Ако сте го купиле нашиот производ Piggy Bank, ако имате какви било прашања во текот на процесот, ве молиме слободно испратете ни е -пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите. Оваа свинче банка е изработена од ПВЦ материјал, кој е модерен и практичен, не е лесен за носење, силен и издржлив. Уникатната форма и форма на облак додаваат здив на природен воздух во вашиот дом. Оваа свинче банка испушта монети одозгора и паѓа вертикално на дното за складирање. Кога ќе го извадите, треба само да ги одвртите завртките на задниот дел за да ги извадите. Многу е погодно за употреба. Големина на свинче банка : Должина : 14,3 см/5,6 инчи, ширина : 3 см/1,2 инчи, висина : 13,5 см/5,3 инчи, ве молиме внимателно измерете ја големината пред да поставите нарачка. Симпатичната банка за свинче може да се користи и како обични украси, многу погодни за дневни соби, простории, канцеларии, продавници, земјоделски куќи, куќи за одмор, хотели, итн.