Harhay 2023 Women'sенски памучен плетен долг ракав со лесни врвови за џемпери на туники
  • Неодамнешно

Harhay 2023 Women'sенски памучен плетен долг ракав со лесни врвови за џемпери на туники

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

65% полиестер, 35% памук Повлечете го затворањето. Машинско миење или миење на рацете. Материјал : 35% памук+65% полиестер+плетен. Карактеристики : кошули со блок во боја, ленти, туниќ со долги ракави, тркалезен врат, лесен за совпаѓање, е задолжителна ставка за вашата зимска гардероба. Повод : Повод за костуми за секојдневен живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Грижа за облека : Лесно е да се исчисти, машината или миењето на рацете е достапно, висат суво. Големина на САД : мал-САД (4-6); средно-нас (8-10); големи-нас (12-14); x-large-us (16-18); xx-large-us (20-22 ), Ве молиме, дозволете мала грешка поради методот на мерење е различен. Врвовите на туниките со тркалезен врат, долг ракав, ленти за мешавина од блок во боја на ракавите, мек материјал, долга должина, совршен пар со хеланки, високи потпетици, чизми итн. Повод за секојдневен живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Се надевам дека сте задоволни со врвот, едноставно е совршено фрлање на фармерки и чизми, за опуштен и шик изглед оваа сезона! Погодно е за обична, забава, работа, датум, спорт, одмор, улично носење или секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подароци за Божиќ, за празници. Најдобри подароци за жени. 1) П : Од што е направен овој врв?. О : Направено е за 35% памук 65% полиестер+плетен. 2) П : Јас нормално носам медиум со големина во врвот, каква големина треба да нарачам?. О : Лабава е вклопена, можете да го изберете според нормална големина, нашата големина е стандардна големина. 3) П : Кои сезони се соодветни?. О : Тоа е погодно за секоја сезона, можете да го носите во пролет, лето, есен, зима, едноставен, но моден стил на врвот. Дизајн на тркалезен врат. *Материјал : 35% памук 65% полиестер+плетен. *Стил : Слатка / симпатична / обична / стилска. *Повод : Погоден е за секојдневно, работа, одмор, надвор, дома, итн. *Совршено спарете го овој врв со фармерки или хеланки и чизми во есен, зима. Лесен и мек материјал. *Материјал : 35% памук 65% полиестер+плетен.