Гроздобер пурпурен паун со чаша со цвеќиња фрли капа за капаци на перница насликана декора за паун Перница за перничиња, плоштад декоративна перница со патент дома
  • Неодамнешно

Гроздобер пурпурен паун со чаша со цвеќиња фрли капа за капаци на перница насликана декора за паун Перница за перничиња,

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памучна постелнина Материјали со висок квалитет : ткаенина од памучна постелнина, мекост, удобност и пропустливост се најистакнатите карактеристики на оваа ткаенина. Стандардна големина : 26x26in (Ве молиме, дозволете 1-2 см девијација за мерење). Уникатен дизајн : Моделот е печатена две страни; Долна невидлива патент, и има иста боја како ткаенина. Забелешка : Само перница, вметнувачот не е вклучен. Подарок за lубител на паун. Неговиот стилски стил совршено одговара на вашиот тросед, кревет или автомобилско седиште и додадете многу шарм до местото каде што го поставувате. Прилагодено дно невидлив патент и има иста боја како ткаенина. Забелешка : Само перница, вметнувачот не е вклучен. Подарок за lубител на паун. Неговиот стилски стил совршено одговара на вашиот тросед, кревет или автомобилско седиште и додадете многу шарм до местото каде што го поставувате. Прилагодено и големо : Ние ги поддржуваме услугите за прилагодување и големо, доколку е потребно, ве молиме контактирајте не веднаш по нарачката, ние ќе ви обезбедиме внимателна услуга. Фрлете ја перницата за капакот на модната перница, плоштад перница со патент дома, за софа дневна соба, Bedroommaterial : Памук постелнина Дизајн : Две странична печатење, чиста технологија за печатење со богати детали за разјаснување, лесно вметнување и отстранување на перници за вметнување на перници. перница, перниче за автомобили, внатрешна декорација. Може да се користи во секоја соба во просторијата, просторијата за гости, детската соба, рекреативното возило, празникот дома. Тоа е стилски стил совршено со вашиот софа, кревет или автомобилско седиште, додавајќи многу шарм на место што ќе го ставиш.