Зумирање 130025 КРАВ ЈР Опрема за риболов, зелена тиква
  • Неодамнешно

Зумирање 130025 КРАВ ЈР Опрема за риболов, зелена тиква

DEN 94.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип на производ : Кука за риболов Димензии на пакетот : 2.018 H (сантиметри). Тежина на пакет : 0,059 килограми. Земја на потекло : Кина. Тип на производ : Кука за риболов. Димензии на пакетот : 2.018 H (сантиметри). Тежина на пакет : 0,059 килограми. Земја на потекло : Кина. е ефикасен на задниот дел од свирките за пливање и вибрирачките свирки, како и главите на вобл. Оваа помала верзија ќе се справи со сите исти апликации како поголеми Z Craw и брзо ќе се претвори во омилениот мами за примамливиот бас за постелнина, исто така. Помал е од неговиот претходник, и додека има апликации за финост, ќе бидете изненадени од тоа колку голем бас е будала. Импрегнирана сол.