Aexit 3mm Shank Абразивни тркала и дискови челични четки за полирање на чаши од тркала ротирачки алатки за прекинување на алатки 20 парчиња
  • Неодамнешно

Aexit 3mm Shank Абразивни тркала и дискови челични четки за полирање на чаши од тркала ротирачки алатки за

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Главен материјал : челик, метал; Содржина на пакет : четка за полирање од 20 x Име на производот : четка за полирање; Тежина : 104g. Големина на четката : 15 x 7mm/0,6 "x 0.28" (d*l); Главна боја : Сребрен тон. Севкупна големина : 52мм/2. Големина на Шанк : 3 x 35mm/0,12" x 1,4 "(D*L). Главен материјал : челик, метал; содржина на пакет : 20 x четка за полирање. Име на производи : Полиција четка; тежина : 104 G Големина на четка : 15 x 7mm/0,6 "x 0.28" (d*l); главна боја : сребрен тон. Севкупна големина : 52мм/2. Големина на Шанк : 3 x 35mm/0,12 "x 1,4" (d*l). Производ за ротирачка алатка за полирање на чаша 0.