Адидас ZX 2K засилување чевли машки
  • Неодамнешно

Адидас ZX 2K засилување чевли машки

DEN 1215.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Зголемете ја средната должина. Затворање на чипка. Никогаш не ги вадите очите од хоризонтот. Овие чевли за засилување ZX 2 K користат високо-технолошки материјали за да ви дадат максимална удобност. Одземениот изглед ви го дава тој футуристички вибрации. Имаат ленти, но исто така можете да ги лизнете.