Twig & Bale Лоренс Канзас бебе ќебе Органски памук Муслин Свадл ќебе - 47 x 43 - fansубители на бебиња за бебиња Канзас за момчиња девојчиња новороденче кои примаат ќебе
  • Неодамнешно

Twig & Bale Лоренс Канзас бебе ќебе Органски памук Муслин Свадл ќебе - 47 x 43 - fansубители на бебиња за бебиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Два слој - пред -измиен - 100% органски памучен муслин, ќебе со шарен дизајн на Канзас и сина нишка за да одговара на државната боја Дарежлива - 47 инчи x 43 инчи - мулти -употреба од новороденче бебе низ раното детство - користете како бебето Swaddle, бебето за бебиња, доилче за доење, дополнителна голема крпа за прегратка, капакот на седиштето на автомобилот, капакот на шетачот, лесен ќебе и многу повеќе. Лесна грижа - Машината за перење - ќебето станува помек со секое миење - лесна - направена за сите сезони и клими. Шарени - Претставете го Канзас со вашите омилени државни бои - совршено да го инспирирате следниот обожавател на бебето во Канзас. Совршен подарок за тушеви за бебиња во Канзас, родендени или празници - Одлично е да се склучи со облека за бебиња од Канзас или облека за бебиња од Канзас. Сина држава Канзас со црвен „дом“ Ова лесен муслин органски памучно бебе ќебе е поголемо од повеќето ќебиња што примаат на 47 инчи x 43 инчи. Тоа е совршена треска или примање ќебе за да расте со вашето бебе од новороденче до раното детство. Направено со 100% органски памук, овој Канзас, домашно ќебе за бебиња од куу, има два слоја на траен органски муслин памук. Рамната ткаенина (без шема на прозорецот како и другите ќебиња од муслин), дозволува да се истакне висококвалитетен, шарен дизајн. Машината може да се мие и омекнува после секое миење, меката лесна ткаенина е совршена за вашето мало бебе. Овој родов неутрален дизајн е совршен подарок за секое бебе или бебе девојче со врска назад со Канзас и државните бои.