Црвена трајна најлонска лента за патување врзана карго -багаж за прицврстувач за прицврстување на ременот со комплети за патувања за патувања на кампот за кампува?
  • Неодамнешно

Црвена трајна најлонска лента за патување врзана карго -багаж за прицврстувач за прицврстување на ременот

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зацврстувач на ленти за багаж за автомобили на отворено пешачење фиксирана тока за лепење мулти-функција за брзо ослободување кампување со фиксно токално јаже Надворешните ленти за должина на копчињата за багаж за ленти за кабини за кабини, мултифункционални можат да се продолжат и лентите за ленти за брзо ослободување. Брзо складирање и удобно затегнување за да се избегнат неуредни и расфрлани предмети. Може да се поврзе и прошири, погодно за да се поправат и затегнат, цврсти и сигурни и светли бои. Дизајн на рециклирање на врската, силна компатибилност, без оглед на големината на предметот, може лесно да се затегне преку цикличната врска. Зацврстувач на ленти за багаж за автомобили на отворено пешачење фиксирана тока за лепење мулти-функција за брзо ослободување кампување со фиксно токално јаже. Надворешните ленти за должина на копчињата за багаж за ленти за кабини за кабини, мултифункционални можат да се продолжат и лентите за ленти за брзо ослободување. Брзо складирање и удобно затегнување за да се избегнат неуредни и расфрлани предмети. Може да се поврзе и прошири, погодно за да се поправат и затегнат, цврсти и сигурни и светли бои. Дизајн на рециклирање на врската, силна компатибилност, без оглед на големината на предметот, може лесно да се затегне преку цикличната врска. Спецификација : Материјал : Најлон Должина : 60см/23,6in, 100 см/39in, ширина : 2,5 см/0,98in Количина : 2 парчиња Цел : Пакет и складирајте најразлична опрема во патувања за кампување на отворено или дневен живот, најлон на отворено карго за лансирање лента за лента за лента за лента -Набја за прицврстување за брзо ослободување на кампување со фиксирано јаже.