DVTEL BALIC RACK Wallид, монтирање тоалетен мијалник за тоалети, бесплатен удар агол стакло стакло стакло, погоден за бања
  • Неодамнешно

DVTEL BALIC RACK Wallид, монтирање тоалетен мијалник за тоалети, бесплатен удар агол стакло стакло стакло,

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Материјал - Направен од издржлив вселенски алуминиум, има голема завршница, мала тежина и без 'рѓа Погодно за влажни околини во бањи. ● Донесува задебелено калено стакло, кое има силна отпорност на притисок, силен капацитет на лежиште, лесно чистење, силно и издржливо и силен капацитет за складирање. ● Стражарот отпорен на распрскувач, чуварот е висок околу 2 см, ефикасен против паѓање, лесен за земање, стилски и убав. ● Триаголен дизајн заштедува простор и го користи целосниот простор за бања. Нема алатки и дупчење, целосни додатоци и лесна инсталација. ● Големина : 34*24,5*3см. Специфичната големина е предмет на вистинскиот производ, сликата е само за повикување. ● Материјал - Направен од издржлив вселенски алуминиум, има голема завршница, мала тежина и без 'рѓа. Погодно за влажни околини во бањи. ● Донесува задебелено калено стакло, кое има силна отпорност на притисок, силен капацитет на лежиште, лесно чистење, силно и издржливо и силен капацитет за складирање. ● Стражарот отпорен на распрскувач, чуварот е висок околу 2 см, ефикасен против паѓање, лесен за земање, стилски и убав. ● Триаголен дизајн заштедува простор и го користи целосниот простор за бања. Нема алатки и дупчење, целосни додатоци и лесна инсталација. ● Големина : 34*24,5*3см. Специфичната големина е предмет на вистинскиот производ, сликата е само за повикување. ● Информации за производот Име на Производот : Монтажа за монтирање на wallидот за бања : Метод на инсталација на алуминиум-доказ за 'рѓа : Wallид-монтиран 、 Без дупчење Колор : Црна, Силверспецификација Класификација : 1 слоеви : 34 * 24,5 * 3cm/(l * w * h)/(1cm = 0,4 инчи) ● Инсталација1. Отпакувајте ја и инсталирајте ја полицата со испорачаните завртки2. Исчистете ги wallsидовите додека не се исушат целосно 3. Означете ја локацијата за инсталација4. Извадете го црвениот капак на налепницата, нанесете лепак на задниот дел од основата и залепете ги сите 4 во правилна положба. Притиснете го производот во позицијата за инсталација (не може да ви испрати лепак заради логистичките ограничувања, така што треба сами да го купите) 5.