Galaxy Galaxy Adidas 2019 Galaxy Ausjersey
  • Неодамнешно

Galaxy Galaxy Adidas 2019 Galaxy Ausjersey

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Нема затворање на затворање. Клималитна ткаенина од клималит. Редовното вклопување е пошироко на телото, со права силуета. Останете пријатно. Направено за навивачи, оваа фудбалска маичка е изградена од свиленкаста ткаенина, ткаенина од влага. Тоа е стилизирано откако играчите на Jerseyерси Ла Галакси се носат кога ќе го посеат семето на паника на тревата на опозицијата, но со малку олабавувано вклопување. Современ дизајн му оддава почит на рекордните титули на тимот на Калифорнија. Волшената значка ја покажува вашата гордост.