Xymynb симпатична пенкала за пенкала, пенкала за мастило, стил на цртан филм 6 парчиња 0,5мм фино точка, повлекување на ролери за пенкало Училишни материјали за пишување
  • Неодамнешно

Xymynb симпатична пенкала за пенкала, пенкала за мастило, стил на цртан филм 6 парчиња 0,5мм фино точка, повлекување

DEN 63.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Висококвалитетен и деликатен изглед】 Нашите пенкала за мастило од црна генерација изработени од еколошки лесни пластични суровини, овој лесен материјал нема да додаде дополнителен товар, нема труење, карактеризирано со меко и може да ви понуди удобно чувство на рака 【Видливо мастило и Скокни бесплатно】 Пенчињата со ролербол од 0,5 мм доаѓаат со дополнителна фино точка за прецизно, не мора да се грижите за губење на какви било врвови, мастилото е многу пигментирано и нема прескокнување кога пишувате и Ви нуди без напор искуство со пишување. 【Супер мазно и брзо сушење】 Нашите црни пенкала пишуваат убаво и тие го имаат тоа задоволително мазно чувство на „летање“ за нив, овие пенкала за ролерболи г. 【Широк апликација и совршен подарок】 Прекрасниот дизајн на топката со топка за мачки може да ги задоволи вашите различни потреби за употреба за канцеларија, училиште, дом или некаде. 【Најновата верзија и симпатичен дизајн】 Цртаниот филм поставен роман во дизајн, разумен по структура, удобен за носење, тоа е прекрасна верзија, мала индустрија за освојување на волумен и тежина, исто така, симпатичниот дизајн на мачки ви дава поинаков изглед и чувство, можете да уживате повеќе Во пишувањето и ви даваат повеќе избори и забава. 【Висококвалитетен и деликатен изглед】 Нашите пенкала за мастило од црна генерација изработени од еколошки лесни пластични суровини, овој лесен материјал нема да додаде дополнителен товар, нема труење, карактеризирано со меко и може да ви понуди удобно чувство на рака. 【Видливо мастило и Скокни бесплатно】 Пенчињата со ролербол од 0,5 мм доаѓаат со дополнителна фино точка за прецизно, не мора да се грижите за губење на какви било врвови, мастилото е многу пигментирано и нема прескокнување кога пишувате и Ви нуди без напор искуство со пишување. 【Супер мазно и брзо сушење】 Нашите црни пенкала пишуваат убаво и тие го имаат тоа задоволително мазно чувство на „летање“ за нив, овие пенкала за ролерболи г. 【Широк апликација и совршен подарок】 Прекрасниот дизајн на топката со топка за мачки може да ги задоволи вашите различни потреби за употреба за канцеларија, училиште, дом или некаде.