Seewudee AG216 1PC Наурална електропланирана Aura Agate Star starвезда со врежана кристална геодера кварц фигура за лекување на кристали подароци природни камења и минерали Подар?
  • Неодамнешно

Seewudee AG216 1PC Наурална електропланирана Aura Agate Star starвезда со врежана кристална геодера кварц фигура за лекување

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата. -100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување. -Полирана, мазна површина. -Проми природно здравје, концентрација, духовен раст. Нашиот лековит кристален ѓердан лесно се совпаѓа со другите накит за да го заврши вашиот изглед. Секој е уникатен. Единственоста е подарок од природата. -100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување. -Полирана, мазна површина. -Проми природно здравје, концентрација, духовен раст. Нашиот лековит кристален ѓердан лесно се совпаѓа со другите накит за да го заврши вашиот изглед. Наурална електроплетирана Aura Agate Star starwed Crystal Geode Quartz Figurine Crystals Crystals Подарок природни камења и минерали Опис : -100% Сосема нов и висок квалитет-тоа е добар подарок за вашите пријатели, Families Specificatioin : Тип : Аура кристален агатематеријал : Агатемаин Боја : Како слика прикажано : 50-60мм пакет список : 1 парчиња (случајно испраќање) Функција : генератор на камен, генератор на енергија, реики стапче за духовност раст на раст : Фенг Шуи, куќно богатство, домашна декорација, медитација, подарок за подароци : Бојата може да има и одредена разлика со производот, ИТ ИТ е нормално. Сликите честопати изгледаат поголеми од реалниот производ, pls ја упатуваат големината на производот. Ако ги имате предвид овие, pls не поставувате нарачка, благодарам за вашата помош!.