Парка со целосна патентка на момчето на Лакост момче
  • Неодамнешно

Парка со целосна патентка на момчето на Лакост момче

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиамид Затворање на патент. Дизајн на потпис од гардеробата во Лакост. Заштитете го вашето малечко од елементите со оваа дво-тон топло ватирана јакна со аспиратор поставен во поларно руно. Дизајнирано во Тафта, вклучува прикриено прицврстување на поштенски патенти, два џебови за размавта, контрастна постава отпечатена со буквите на марката и еластични завршувања на краевите на ракавите за да се задржи во топлината. Трендовски суштинско значење што секое момче ќе биде гордо да го носи.