MBYD сет од 3 лесни полици за расадници од ореви 24 во полици за книги на wallидови играчки приказ Организатор полици за складирање wallидови за декора за расадник простор?
  • Неодамнешно

MBYD сет од 3 лесни полици за расадници од ореви 24 во полици за книги на wallидови играчки приказ Организатор полици

DEN 1119.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Природно цврсто дрво, цврсто и здрави полици за книги на деца】 Оваа книга со полици на wallидови е изработено од високо квалитетно природно дрво, 100% цврсто дрво, природно и невкусно, оставете го вашето дете да ужива во дарот на природата Овие полици на полицата се доволно цврсти за да ги одржат вашите омилени колекции и да организираат мали предмети за украси. 【Лесно за инсталирање】 додатоци, ниво на дух и упатства за склопување вклучени во овој сет, потребни ви се само неколку минути за да ги инсталирате. Можете лесно и брзо да ги соберете овие детски wallидни полици за вашите деца и да ги инсталирате во позиција што ја сакате. 【Мултинопсија за висечки полица за виси】 Полиците за лебдечки wallидови на Mbyd не само што можат да се користат како полица за книги, туку може да се користат и за да се држат предмети како монитори за бебиња, тоалети и многу повеќе, исто така, можат да ги монтираат на wallидот на вашата бања како организатор за шминка или вашата Кујна за чување тегли за зачини и прикажување книги за рецепти. 【Висока безбедност】 Нашите полици за книги на расадници се многу силни, предниот дрвен бар ги спречува падовите на вашите работи, детето исто така може да биде безбедно да ги земе и да ги стави работите; Подебелиот дизајн на долната табла го обезбедува својот добар капацитет за носење на оптоварување; Постои дизајн на слот за картички во средина, дури и ако е поставена пошта, може да избегне паѓање и да обезбеди безбедност. 【100% Задоволство од задоволството на клиентите гарантирано】 wallидни полица изработени од природно дрво, моделот на жито на секое парче дрво е различна и варира. Полиците се рачно изработени, ако сакате производи од природно дрво, тоа ќе биде вашиот добар избор. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме 100% задоволителна услуга за клиенти. 【Природно цврсто дрво, цврсто и здрави полици за книги на деца】 Оваа книга со полици на wallидови е изработено од високо квалитетно природно дрво, 100% цврсто дрво, природно и невкусно, оставете го вашето дете да ужива во дарот на природата. Овие полици на полицата се доволно цврсти за да ги одржат вашите омилени колекции и да организираат мали предмети за украси. 【Лесно за инсталирање】 додатоци, ниво на дух и упатства за склопување вклучени во овој сет, потребни ви се само неколку минути за да ги инсталирате. Можете лесно и брзо да ги соберете овие детски wallидни полици за вашите деца и да ги инсталирате во позиција што ја сакате. 【Мултинопсија за висечки полица за виси】 Полиците за лебдечки wallидови на Mbyd не само што можат да се користат како полица за книги, туку може да се користат и за да се држат предмети како монитори за бебиња, тоалети и многу повеќе, исто така, можат да ги монтираат на wallидот на вашата бања како организатор за шминка или вашата Кујна за чување тегли за зачини и прикажување книги за рецепти. 【Висока безбедност】 Нашите полици за книги на расадници се многу силни, предниот дрвен бар ги спречува падовите на вашите работи, детето исто така може да биде безбедно да ги земе и да ги стави работите; Подебелиот дизајн на долната табла го обезбедува својот добар капацитет за носење на оптоварување; Постои дизајн на слот за картички во средина, дури и ако е поставена пошта, може да избегне паѓање и да обезбеди безбедност.