Аванова женска вратоврска шорцеви еластична половината на лежерна јога за вежбање активни шорцеви
  • Неодамнешно

Аванова женска вратоврска шорцеви еластична половината на лежерна јога за вежбање активни шорцеви

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Карактеристики : Атлетски шорцеви за жени, еластична половината, кравјо печатење, жени основни шорцеви, обични салон шорцеви за тинејџери/јуниори. Повод : Погоден за абење во дневна, опуштете се дома, трчање, танцување, јога, велосипедизам, пешачење, одење, вежбање, вежбање, фитнес, секојдневно носење и така натаму. Fit : Loose Fitting. Погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате. Јога кратки панталони за жени јуниори лето трчање атлетски шорцеви тинејџери девојки танцуваат салата за вежбање еластични шорцеви на половината Материјал : Полиестерска шема Тип : Врзана боја Опремена : Лабава стил : Обична и дневна боја може да биде малку поинаква заради лесни напори или поставки за монитор. Опис на големината : (инч) Ако сакате повеќе лабаво, изберете една големина нагоре.