Кити бура војник Империја кука лепенка
  • Неодамнешно

Кити бура војник Империја кука лепенка

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетно извезено лепенка Јамка за поддршка на кука не е вклучена. Големина : 3,0 инчи. Направено продадено од Милтакуза. Висококвалитетно извезено лепенка. Јамка за поддршка на кука не е вклучена. Големина : 3,0 инчи. Направено продадено од Милтакуза. Кити Бура Трупер Империја Хук Печ (WHT).