VSGO V-CL01E Микрофибер Крпи за Чистење + VSGO V-P01E Професионално Пенкало За Чистење Леќи + VSGO V - B014E Филтер Воздух Бластер
  • Неодамнешно

VSGO V-CL01E Микрофибер Крпи за Чистење + VSGO V-P01E Професионално Пенкало За Чистење Леќи + VSGO

DEN 670.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Наградуван : Освојување На Наградата Црвена Точка 2019 Специјална технологија : вентилаторот за воздух на камерата е произведен од специјална технологија, еднонасочен канал за влез на воздух и филтерот за воздух може да спречи полен, прашина, мицет и честички итн. од влегување во воздушниот удар и елиминирање на секундарното загадување, истовремено спречувајќи прашина да влезе во камерата. ВСГО Повеќеслојниот оптички јаглерод во нано скала ефикасно ги чисти отпечатоците од прсти, дамките од масло и другите тврдоглави дамки на оптичката деликатна површина. Екранот на финиот телефон; лаптоп; компјутерски екран; тастатура; очила и други оптички леќи. Наградуван : Освојување На Наградата Црвена Точка 2019. Специјална технологија : вентилаторот за воздух на камерата е произведен од специјална технологија, еднонасочен канал за влез на воздух и филтерот за воздух може да спречи полен, прашина, мицет и честички итн. од влегување во воздушниот удар и елиминирање на секундарното загадување, истовремено спречувајќи прашина да влезе во камерата. ВСГО Повеќеслојниот оптички јаглерод во нано скала ефикасно ги чисти отпечатоците од прсти, дамките од масло и другите тврдоглави дамки на оптичката деликатна површина. Екранот на финиот телефон; лаптоп; компјутерски екран; тастатура; очила и други оптички леќи.