СУУНТО 9 Баро: Солиден ГПС Трчање, Возење Велосипед, Авантуристички Часовник Со Навигација На Маршрутата
  • Неодамнешно

СУУНТО 9 Баро: Солиден ГПС Трчање, Возење Велосипед, Авантуристички Часовник Со Навигација На Маршрутата

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Суунто 9 Баро : овој издржлив МУЛТИСПОРТСКИ гпс часовник е дизајниран за спортисти кои го бараат најдоброто; со над 80 спортски режими, барометар за точни информации за надморска височина и монитор за отчукувањата на срцето на зглобот Изграден Да Трае : Направен За тренинзи, трки и екстремни авантури, овој ГПС часовник обезбедува до 120 часа континуирано следење на вежбање; Отпорен На Вода на 100 метри; Одличен за трчање, пешачење, возење велосипед и многу повеќе. Поврзете Се : Поврзете се со вашите омилени спортски апликации и услуги од апликацијата Суунто за да добиете повеќе од вашиот часовник; Споделете Со вашите спортски заедници и пристап до специфични анализи и насоки за обука. Авантурата Започнува Овде : Комбинирајќи Го Скандинавскиот дизајн со ултра издржливи материјали, нашите часовници ги следат вашите спортови, секојдневна активност и спиење за да ви помогнат да го одржите животот, тренинзите и закрепнувањето во рамнотежа. Автентично Наследство : Основано во 1936 Година, Суунто носи над 80 години висококвалитетна изработка на наследство, немилосрдна точност и пионерска иновација во нашите часовници, компаси и производи за нуркање. Со гордост направено со 100% обновлива енергија.