Темно Кафеави Снопови Со Длабоки Бранови Боја На Човечка Коса #4 Чоколадо Кафеави Снопови 12 14 16 инчи 8А Одделение Човечка Коса Реми Екстензии За Коса Двојна Ткаенина
  • Неодамнешно

Темно Кафеави Снопови Со Длабоки Бранови Боја На Човечка Коса 4 Чоколадо Кафеави Снопови 12 14 16 инчи 8А

DEN 779.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

#4 Боја Длабок Брановиден Материјал За Коса : Длабока Бранова Коса 3 Снопови Исечени Од Млади Девојки, 100% Необработена Човечка Коса,донатори природни здрави, силни и чисти Врвни Снопови За Девствена Коса #4 Боја Длабоки Бранови Снопови Квалитет На Косата : Снопови За Човечка Коса Со Длабоки Бранови,Двојно Силно Плетење,Тесно И Уредно Плетење,Густ И Здрав Крај,Без Заплеткувања,Меки И Полни, Мазни И Свилени Снопови За Човечка Коса. Човечки Снопови Боја На Коса : Бразилска Девица Коса Длабока Бранова Коса 3 Снопови,#4 Боја, Мека и Бујна,100(+/-5)г секој Пакет. Пакет За Човечка Коса : Бразилска Права Коса 3 Снопови 300гм/Пакет, Секој Пакет е 100гм, Уживајте Во Уникатната Убавина и Самодоверба што Ви Ја Носат Сноповите За Човечка Коса. Совршена Вредност : совршена коса на личност, совршена жена, истакнување на вашиот шарм,прикажување на совршената вредност на жената, правење луѓе самоуверени и sexy.It е најдобриот избор за да присуствувате на разни празнични забави,бидете најдобри сами, а исто така и најдобриот избор за испраќање добри девојки. #4 Снопови За Коса Со Длабоки Бранови Во Боја : 1 : Материјал За Коса : 100% Необработени Бразилски Снопови За Човечка Коса. 2 : Пакет За Коса : Човечка Коса Со Длабок Бран 3 Снопови Во Пакување. 3 : Коса Одделение : 8А Бразилецот Богородица Директно Човечка Коса 3 Снопови. 4 : Коса Плетенка : Силна Машина Двојно Ткаат, Верен На Должина Директно Снопови. 5 : Тежина На Косата : #4 Боја Длабок Бран Коса 3 Снопови, 100 (+/-5)г Секој Пакет. 6 : Боја На Коса : Кафеава Боја. 7 : Должина На Коса : 8-30 Инчи Необработени Снопови За Девствени Човечки Влакна Верни На Снопови За Длабоки Бранови Со Должина. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА : Околу #4 Боја Длабок Бран Снопови Човечка Коса. П1 : Дали Има Пролевање/Заплеткување На Косата ? О : за нови снопови коса,нормално е да изгубиме неколку прамени коса на почетокот, исто како и нашата сопствена коса. П2 : како да се избегне заплеткување/пролевање ? О : редовно Миење на косата со чешел за заби со висококвалитетен Шампон и Регенератор и секојдневно чешлање на косата.