десет стапчиња ЗА јадење ХД Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перика Кратка Боб Перика Омбре 1б/30 Кафеава Боја Бран На Телото Перика 13х6 Чипка Предн
  • Неодамнешно

десет стапчиња ЗА јадење ХД Невидлива Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перика Кратка Боб Перика Омбре 1б/30

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте ме однапред. Обем на главата : малиот е 21-21, 5 инчи, средниот е 22-22, 5 инчи и голем е 23-23, 5 инчи.Боја на чипка : Транспарентна Чипка,Средно Кафеава Стандардна, светло-кафеава и темно кафеава потреба контактирајте ме однапред. Лесен За Носење : чипка перика Без Лепак со чешли и прилагодлив ремен.Боја на коса : 1б/30 Боја Стандардно, #1,#1Б,#2,#4,#6,#8 нема дополнителен надомест, но само природната боја може да биде обоена. Густина На Косата : 150%. Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред.Најдобар Квалитет : ја купуваме косата исечена од коса на млада девојка, секоја постапка ја проверува работникот. 100% Непреработена Девствена Бразилска Човечка Коса, природна и здрава, без пролевање и заплеткување, може да се исправи и пермира.Љубезно Потсетување : на секој клиент Му нудиме 30-дневна гаранција за враќање на средствата. Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно вратете го и чувајте го предметот во оригинална состојба, вклучувајќи Чипка Несечена и Коса Неизмиена. Големина : 10" Боја : 1б/30 Боја Просечна големина капа одговара на Сите глави со чешли и прилагодливи ремени, средно кафеава чипка капа со бебешка коса стандардни Спецификации За Коса : 1)Тип : бразилска човечка коса 13х6 чипка перика 2)Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Тело Бран 4)Чипка Боја : HD Транспарентна Чипка 5)Густина На Косата : 150% 6)Должина На Косата : 10" Инч 7)Боја : 1б/30 Боја 8)големина на капачето : средна големина на капачето во стандардно (ако ви треба големо капаче или мало капаче,ве молиме директно напишете ни однапред) 9)обем : 22.25" 10)Напред До тилот : 14.5" 11)Уво до уво (вкрстено чело) : 12.5" 12)Уво до УВО (Вкрстен Врв) : 12.75" 13)Храм До Храм (Преку Грб) : 15" 14)заден дел од тилот : 5,5" 15)перики без Лепак : чипка перика со чешли, прилагодливи ремени лесни за носење 16)содржина : 1 перика Во Кутија Ако Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Пишете ни директно, ние ќе ви одговориме Што е Можно поскоро.