30 Ти Роденден Балони Украси 15 парчиња Црно Сребро Среќен 30 Ти Роденден Забава Латекс Конфети Балони За Мажи Жени 30 Годишнина Среќен Роденден Декор Резерви 12 инчи
  • Неодамнешно

30 Ти Роденден Балони Украси 15 парчиња Црно Сребро Среќен 30 Ти Роденден Забава Латекс Конфети Балони За Мажи Жени

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Балоните за роденденска забава се задолжителни за секоја прославаМожеме да обезбедиме балони во различни бои, големини, форми и дизајни за вас.Со толку многу опции на располагање, сигурно ќе најдете совршени балони кои одговараат на вашите потреби и ќе ја направат вашата забава хит.И искрено ви посакуваме среќен роденден!. ?СРЕЌЕН РОДЕНДЕН БАЛОНИ УКРАСИ : Додадете поп боја на нечија прослава на 30-ти роденден со нашите живописни балони за забави. Достапни во неколку опции за боја, има 15 парчиња шарени балони за печатење (5 црни балони за роденден, 5 сребрени балони за роденден, 5 балони за роденден со проѕирни сребрени светки)сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за вашиот декор за забава. ?МАТЕРИЈАЛИ и ГОЛЕМИНА ЗА БАЛОНИ ЗА СРЕЌЕН РОДЕНДЕН : овие 30-ти балони за среќен роденден се направени од латекс материјали,и сите тие се 12 инчи.И се надеваме дека нема да ги разнесете премногу кога ги користите овие балони, или ќе има ризик од прекин. И држете ги подалеку од топлина или зашилени предмети.Тие се погодни за носење, и тие се многу убави по виси. ?ИНТЕРЕСЕН ДИЗАЈН НА БАЛОНИ ЗА СРЕЌЕН РОДЕНДЕН : овие 30-ти балони за забави за црни и сребрени родендени се крајниот додаток за забава! Прикажувајќи стилски дизајн со отпечатени броеви "30" и "среќен роденден", овие балони додаваат празнична атмосфера што е невозможно да се пропушти. ?ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗА КОРИСТЕЊЕ : можете да ги користите на многу места.Можете да ги закачите на оградите и да висат пред портата и да ја декорирате вашата куќа внатре или на отворено. Покрај тоа, можете да ги користите со други додатоци и украси за роденденска забава, носејќи прекрасна забава за 30-ти роденден. ?ГОДИШНИНА ДЕКОР БАЛОНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : нашите 30-ти роденден балони се убав додаток на секој славенички настан!Тие се трајни и долготрајни.Тие се беспрекорни,лесни и не избледуваат и нема лесно да се појават или deflate.It може да се надува со воздух или хелиум. Кога се полни со хелиум, балоните можат да лебдат во воздухот.