Boxwave Power Bank Компатибилен Со Gionee K30 Pro - Solar Rejuva PowerPack, Резервна Банка со Соларна Енергија 10000mah за Gionee K30 Pro - Jet Black
  • Неодамнешно

Boxwave Power Bank Компатибилен Со Gionee K30 Pro - Solar Rejuva PowerPack, Резервна Банка со Соларна Енергија 10000mah

DEN 527.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [ПРЕНОСЛИВА Соларна ЕНЕРГИЈА] Банка За Напојување Со Боксови Компатибилна Со Gionee K30 Pro Користи ПОЛИКРИСТАЛНИ соларни ќелии СО ВИСОКА АПСОРПЦИЈА за искористување на сончевата енергија. Ставете го на директна сончева светлина за да ја складирате моќноста во внатрешна батерија со капацитет од 10.000 m Ah, доволно за да го наполните Вашиот K30 Pro 2-3 пати! Алтернативно, користете го вклучениот кабел за брзо полнење на внатрешната батерија на Rejuva powerpack од кој било USB извор на енергија. Кога ќе треба да го наполните Вашиот K30 Pro, приклучете го вообичаениот USB кабел и наполнете!. ? [ДОНЕСЕТЕ ГО НАСЕКАДЕ] Совршен За внатрешна или надворешна употреба, Соларниот Пакет За Подмладување е изграден со цврсти гумени браници за максимална апсорпција на удари и доаѓа со корисен КАРАБИН за да можете да го прицврстите на вашиот привезок, торба или шатор!. ? Изгубен ВО пустината? Соларниот Напојувач За Подмладување е вооружен со корисен КОМПАС НАСОЧЕН КОН СЕВЕР, така што ќе можете да се вратите на вистинскиот пат. ? Се стемнува? Само вклучете ја СВЕТЛАТА ПРЕДВОДЕНА ФЕНЕРЧЕ за да го осветлите вашиот пат! Во итна ситуација?, поставете ја моќната фенерче ВО СОС режим за да трепка МОРЗЕОВИОТ КОД и сигнал за ПОМОШ!. ? [ДИМЕНЗИИ] 137 х 76 х 20мм / 5,4 х 3,0 х 0,79 инчи. Boxwave Моќ Банка Компатибилен Со Gionee K30 Pro.Соларниот Пакет За Подмладување На Box Wave (10000m Ah) е совршен пренослив извор на батерија за полнење На Вашиот K30 Pro во движење!Моќниот Пакет За Подмладување користи ПОЛИКРИСТАЛНИ соларни ќелии со ВИСОКА АПСОРПЦИЈА за да ја искористи моќната енергија на сонцето. Едноставно ставете го на директна сончева светлина за да складирате енергија во нејзината внатрешна батерија со капацитет од 10.000 m Ah, доволно за да го наполните Вашиот K30 Pro до 2-3 пати! Алтернативно, можете да го користите и вклучениот кабел за да ја надополните внатрешната батерија на Пакетот За Напојување Од КОЈ било USB извор на енергија. Кога треба да го наполните Вашиот K30 Pro, едноставно вклучете го вообичаениот USB кабел и започнете со процесот на полнење!Совршен за внатрешна или надворешна употреба, Соларниот Пакет За Подмладување е изграден со цврсти гумени браници за максимална апсорпција на удари и доаѓа со корисен КАРАБИН за да можете да го прицврстите на привезокот, торбата или шаторот!Изгубени во пустината? Соларниот Напојувач За Подмладување е вооружен со корисен КОМПАС НАСОЧЕН КОН СЕВЕР, така што ќе можете да се вратите на вистинскиот пат.