Sutinna Компјутер Кулер, ПРОЦЕСОРОТ/ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Блок Пумпа Резервоар Вода За Ладење Комплет, DIY 240mm Ладилник Вода Компјутер За Ладење, Издржливост
  • Неодамнешно

Sutinna Компјутер Кулер, ПРОЦЕСОРОТ/ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Блок Пумпа Резервоар Вода За Ладење Комплет, DIY 240mm

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

`+Екстремни Перформанси Пумпа За Вода Водоотпорен, стабилен, висок тивок, долг животТранспарентно црево Надградено флексибилно анти-експлозија, цревата овозможуваат инсталација за заштеда на простор и исклучителна издржливост. ●Добрата Дисипација на Топлина е 240мм Топлински Мијалник Обезбедете одлична дисипација на топлина, бидејќи ви требаат високо оверклокувани десктоп процесори.Блокот НА ПРОЦЕСОРОТ/ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР е конструиран со бакарна основа за да обезбеди исклучителен пренос на топлина и перформанси на ладење. ●Цилиндричен Резервоар За Вода ● цилиндричниот резервоар за вода е произведен од висококвалитетен транспарентен акрилик, така што циркулациониот систем е видлив. ●LED Вентилатор●двојните вентилатори со екстремни перформанси нудат висок статички притисок на воздухот со помал шум. Ако има проблеми со користење Или незадоволителни од нашите производи, слободно контактирајте не, нашиот професионален тим за услуги на клиентите ќе ги консултира прашањата со искреност. Ви благодариме за купување од нас. опис на производите : овој комплет за ладилник за течен ПРОЦЕСОР се-во-едно обезбедува ладилник за топлина од 240 мм, пумпа за вода, цилиндричен резервоар за вода, двојни вентилатори, како и додатоци за инсталација, што драматично ќе го подобри искуството за дисипација на топлина, особено во однос на стабилноста, тишината, ефикасноста и практичноста. Течното ладење едноставно работи подобро од воздушното ладење и специјалниот дизајн ви олеснува да го заштитите вашиот вреден ПРОЦЕСОР.Карактеристики : Блок НА ПРОЦЕСОРОТ / ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР : блокот НА ПРОЦЕСОРОТ/ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР е конструиран со бакарна основа за да обезбеди исклучителен пренос на топлина и перформанси на ладење. Цилиндричен Резервоар За Вода : цилиндричниот резервоар за вода е произведен од висококвалитетен транспарентен акрилик, така што циркулациониот систем е видлив. Пумпа за вода : Водоотпорна, стабилна, високо тивка, долг животен век.