УСИФАКГ Женски Високи Потпетици Сандали Чевли Со Отворени Прсти Глуждот Прерамка Блок Платформа Буци Потпетици Женски Партија Фустан Сандали
  • Неодамнешно

УСИФАКГ Женски Високи Потпетици Сандали Чевли Со Отворени Прсти Глуждот Прерамка Блок Платформа Буци Потпетици

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката €Материјали}Напредна Композитна Ткаенина Карактеристики Пријателски За Кожата, Мазна И Флексибилна, Што Ја Прави Ултра Удобна И Лесна За Ставање Или Соблекување Без , Удобните И Меки Влошки За Овие Сандали Можат Добро Да Ги Ослободат Вашите Стапала. ●Стил●Можеме Да Гарантираме Дека Целокупниот Стил Прикажан На Фотографијата Е Точен, Но Може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Ова Зависи од Другите Физички Променливи, На пр. Лична Големина на Телото, Обликот на Телото, Пропорцијата на Екстремитетите, Висината. ●Повод+Стилски Женски Сандали,Облечени Сандали Вашиот Изглед За Работа/викенд.жените Сандали Добро Со Секое Летно Носење,како Што Се Шорцеви, Фармерки, Маици , Здолништа, Фустан,Итн. Тоа За Шопинг,работа, секојдневен,Дневен, плажа, Свадба, Вечерна Забава, Фестивал И Така Натаму. ● Гаранција За Услуга- 24 Часа . Какви Било Проблеми Во Врска со Нашата Ставка, Ве Молиме Испратете Ни, Задоволство Ни е Да Ви Помогнеме Ефикасно Да ја Решите. Вие Не Треба Или Размена На Стоки. Ако Вашето Шопинг Искуство Е Под Влијание На Производот, Ние Се Извинуваме и Повторно Ќе Ви го испратиме. +УДОБЕН НОВ СТИЛ : Нашите сандали се дизајнирани да бидат едноставни, т-ремени и висококвалитетна метална тока одзади. Нашите сандали можат да бидат спарени со секаква облека. #НЕЛИЗГАЊЕ : сандалите се обликувани од гума. Гумен ѓон со Линии што не се лизгаат. Горниот и целиот среден ѓон се направени од вештачка кожа. Дури и ако нозете ви се потат, нема да се лизнете од вашите сандали. Жените обичните сандали се префектни за жени сандалии жени сандали жени сандали црни сандали за жени плажа сандали за жени женски сандали клинови сандали женски слајд сандали плажа сандали базен слајдови флип апостолки каузални летни сандали платформа сандали, Лесни за лизгање, удобно носење и одење. црни клин сандали гумени сандали за жени сандали со широка ширина жени сандали со големина 8 сандали за жени 2021 жени клин сандали жени се лизгаат на сандали удобни сандали за жени женски сандали со прерамки сандали за женски ремени сандали за жени јога сандали за жени модни сандали за жени сандали со прерамки за жени рамни женски чевли сандали клин сандали за жени секојдневно лето.