Палета За сенки За очи Нибито Монохроматски Мат Природна Земја Топла Боја Сенка За Очи Козметички Прав Неутрална Зачадена Сенка За Очи Козметички Комплет
  • Неодамнешно

Палета За сенки За очи Нибито Монохроматски Мат Природна Земја Топла Боја Сенка За Очи Козметички Прав

DEN 68.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

погоден за природно убав до див драматичен сив црн чаден изглед на шминка за очи Многу свиленкаста кога ќе ги допрете. Со супер кремаста, кадифена мека и мазна пудра, лесно се слојува и добро се вклопува. лесна апликација Во движење - Спакувана во удобен мал елегантен случај и пренослив тенок лесен дизајн со магнетски капак. Нибито користи само најквалитетни состојки, така што без разлика на нивото на влажност на вашата кожа и нашата сенка за очи нема да работи и ќе изгледа свежо цел ден. Ако имате нешто што не е задоволно со нашата убавина застаклена сенка за очи, ние ќе ја обезбедиме најдобрата услуга за клиентите. Ветуваме дека ќе гарантираме дека ќе обезбедиме задоволително решение. Feature функција ❦ ❦ ❦ ❦ висококвалитетни состојки Со свиленкаста боја на сјај, можат да траат цел ден! Користи печена технологија, свилен сјај во прав со висока концентрација на исплата, без да изгледа тешко. ❦ ❦Добар пигмент и природен изглед, без бразда. ❦❦Земјата боја, погодна за сите видови на кожа ❦❦Со асортиман на неутрален мат ❦❦Може да се создаде боја на чад, носи совршен шминка искуство ❦❦Супер меки и лесно да се вклопуваат, совршен за секојдневна шминка или специјални настани ❦❦Користи како сенки, руж, eyeliner и трепет highlighter ❦❦ ❦❦Спецификации : ❦❦ ❦❦Случај Материјал : Пластични ❦❦ Текстура : Мат ❦❦Случај Боја : Црна ❦❦Тежина : 25g ❦❦Боја : Како на сликите покажуваат ❦❦Забелешка : Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. ❦ ❦ ❦ ❦ Содржина На Пакетот : Pal 1 X Палета На Сенки.