Свежо Сечење Делови Од Говедско Месо Заштитна Обвивка Компатибилна За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag За Паричник Багаж Јака Мачка Куче Миленичиња
  • Неодамнешно

Свежо Сечење Делови Од Говедско Месо Заштитна Обвивка Компатибилна За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

силикон Произведено во САД Или Увезено. Висококвалитетни Материјали : ова е заштитно куќиште дизајнирано од силикон компатибилно за airtag на apple, кое може да го заштити вашиот нежен уред од надворешно триење и прашина. Изработен од силиконски материјал, ви дава совршено чувство. Силиконската кутија е ситно исечена за совршено да одговара на вашиот уред. Дизајн на приврзок за клучеви : куќиштето компатибилно за apple airtag со приврзок за клучеви што може лесно да се закачи за вашата торба, чанта или јамка за појас, можете да ја носите вашата безбедносна ознака со вас и не е лесно да се изгуби. Брза инсталација : заштитното куќиште компатибилно за apple airtag е многу лесно да се отстрани. Нема потреба од дополнителен приврзок за клучеви, лесно можете да ги следите вашите работи и тоа нема да го попречи ширењето на сигналот. Практичност : овој заштитен случај е дизајниран независно, лесен за употреба и носење, лесен за врзување со клучеви, миленичиња, мачки, кучиња, блутут слушалки и други предмети. Лесно за следење и наоѓање. Добро Завиткување : овој силиконски случај компатибилен со apple airtag има дизајн на cinch за цврсто завиткување на уредот. Не е лесно исцедено или лизна надвор од случајот. Силиконски Случај Со Прстен За Клучеви Компатибилен со Заштитен Капак На Држачот На Air Tag Apple за Додатоци за Приврзоци за Приврзоци за Воздушни Ознаки.