250 парчиња Копита Ноктите, Еластичност Челик Потковица Цврсто Алатка, Потковица Потковица Ноктите За Коњ Алатка Коњ
  • Неодамнешно

250 парчиња Копита Ноктите, Еластичност Челик Потковица Цврсто Алатка, Потковица Потковица Ноктите

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нокти за копита : 250 парчиња Изработени од висококвалитетно производство на челик, строг процес на тркалање на контролата, ноктите за потковица имаат висока цврстина на истегнување Пренослива Големина : Мала големина и лесна, лесна за носење и складирање, погодна за употреба. Карактеристики : Прецизна изработка за да се обезбеди најдобра еластичност, додека се одржува цврстината на материјалот, за да се направат ноктите од потковица лесни за употреба. Издржлив и Уметнички : Фина изработка, цврст, издржлив и долг работен век. Цврсто прицврстување : Соодветна вкочанетост, може да се закова директно и прецизно без свиткување, додека лесно може да се свитка по излегувањето, цврсто прицврстувајќи. Изработени од висококвалитетно производство на челик, строг процес на тркалање на контролата, ноктите од потковица имаат висока цврстина на истегнување. Соодветна вкочанетост, може да се закова директно и прецизно без свиткување, додека лесно може да се свитка по излегувањето, цврсто прицврстувајќи. Прецизна изработка за да се обезбеди најдобра еластичност, додека се одржува цврстината на материјалот, за да се направат ноктите од потковица лесни за употреба. Фина изработка, цврст, издржлив и долг работен век. Мала големина и лесна, лесна за носење и складирање, погодна за употреба Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Потковица Нокти Модел : Е6 Материјал : Челик Боја : Како Што Покажаа Сликите Употреба : Коњ Користејќи Копита Нокти Количина : 250 парчиња тежина : Прибл. 950гл должина : Прибл.13 Инчен Пакет Листа : 250 џоршо Ноктите.