Pinkxhy 100 ЕЕЗ Мини Крафт Хартиена Кутија Со Квадратни Кутии За Пакување Сапун Занает Картонска Кутија За Подароци За Домашен Сапун Фаворизирајте Пекарски Бонбони, 3,5 x
  • Неодамнешно

Pinkxhy 100 ЕЕЗ Мини Крафт Хартиена Кутија Со Квадратни Кутии За Пакување Сапун Занает Картонска Кутија За Подароци

DEN 351.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет вредност : пакетот доаѓа со 100 комплети црни крафт-хартиени кутии со јасен прозорец, практични и удобни за употреба, осигурувајќи дека имате доволно кутии за да спакувате услуги за забави или како контејнери за носење кафулиња и ресторани Цврсти и Издржливи : сегашните кутии за пакување се изработени од квалитетна крафт-хартија, сигурни и безбедни за употреба, дизајнирани да држат индивидуални десерти како крофни, мини колачи, мафини, мали киши, курви, пити и колачиња. Соодветна големина : надворешна големина откако ќе се преклопи : 3,5 x 2,6 x 1,2 инчи, доволно за да ставите некои ставки во неа; за детали, ве молиме погледнете ги сликите. Лесно преклопување : овие кутии за подароци доаѓаат во расклопена форма, лесни за употреба, ефикасно ќе го зачуваат просторот за складирање, кој може да се преклопи и да се нанесува секогаш кога ви треба; жиците на кутијата се многу мазни, така што лесно можете да преклопите кутија за подароци, убав подарок за членовите на семејството или пријателите. Широко Применливо : овие премиум кутии за пекари може да се користат како креативни кутии за подароци за празнични подароци, а исто така можат да бидат совршени за пакување бонбони, рачно изработен сапун, подарок за забава и свадба, храна (чоколади, колачи, колачиња, итн.) и други мали подароци жиците на кутијата се многу мазни, така што лесно можете да преклопите кутија за подароци, убав подарок за членовите на семејството или пријателите. Спецификација : Материјал : Крафт хартија Боја : црна Надворешна големина : прибл.2 Инчен Пакет вклучува : 100 x крафт хартиени кутии Топла забелешка : кутијата треба да се преклопи рачно, не е готов производ, ве молиме контактирајте не ако имате проблеми во преклопувањето. Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Material:
kraft paper
Color:
black
Outer size:
approx. 3.5 x 2.6 x 1.2 inch
Package includes:
100 x Kraft paper boxes :
Warm note:
The box needs to be folded by hand, it is not finished product, please contact us if you have any trouble in folding. :
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The color may exist a slight difference due to different screen displays. :